top_horalka.png
Sedita claim

HORALKY na festivale POHODA 2008

B2DoL9-f0-27475.jpg

Bezkonkurenčne najväčší slovenský multižánrový festival POHODA tento rok ponúkol „pohodychtivým“ návštevníkom rozmanité koncerty 150 interpretov z 20 krajín sveta na 8 hlavných pódiách, hodiny tanca, divadelné a filmové predstavenia, maľovanie, literatúru, živé diskusie a z nich plynúce emócie a fantastické zážitky. Avšak okrem bezstarostnej zábavy sa na festivale zdôrazňovali aj vážne témy – tolerancia, ľudskosť a sloboda. A my sme hrdí, že HORALKY boli výraznou a nezabudnuteľnou súčasťou tohto diania.

Značka HORALKY, jedna z našich najväčších pých, sa stala reklamným partnerom festivalu POHODA, kde veľkou mierou prispela k zábave. Od piatku 18.07. do nedele 20.07. patrila do festivalového života v rámci tzv. HORALKY CHALLENGE PARK-u. Návštevníci sa tu mohli dosýta nakŕmiť horalkami, ktoré mali v rámci festivalu zaručenú exkluzivitu.

http://www.ceknito.sk/video/187487

Našich 12 krásnych hostesiek ich takmer nestíhalo predávať.

Obrovskému záujmu sa tešili aj športové atrakcie, kde si ktokoľvek, kto mal na to odvahu, mohol vychutnať poriadnu dávku adrenalínu pri skokoch z 2 ramien bungee jumpingu, na 4-bungee trampolíne, pri gladiátorských zápasoch, na aero-trime či na horolezeckej stene. Plne vyťažené boli tiež nafukovacie ihriská klasického a vodného futbalu pre odtestovanie tímového ducha.

Záujem o športové atrakcie v rámci HORALKY CHALLENGE PARK-u neutíchal ani v nočných hodinách, kde sa nepretržite hral speedminton, stolný futbal a šípky. Tí, ktorí to prehnali, si mohli odpočinúť v príjemnom chládku „HORALKY LEŽING ZÓNY“.

Po zotmení držali patronát nad festivalom dve takmer trojmetrové svietiace 3D makety oblátok HORALKY, ktoré sa hrdo týčili na ramenách bungee jumpingu v 20-25 metrovej výške. Bola to nielen pôsobivá reklama, ale taktiež praktický orientačný bod, ktorý si mnohí pochvaľovali, pretože vďaka nemu našli cestu k svojim „domovom“.

http://www.paparaci.sk/?lg=1&al=144&m=2&s=0&pg_page=2&pg_ipp=60 – Svietiace HORALKY


HORALKY mali na POHODE úspech. Boli pozitívne vnímané mladšími i staršími účastníkmi účastníkmi, o čom svedčia aj spontánne zverejňované fotografie a videá na internete.

Už teraz sa tešíme na ďalšie festivaly :-)

http://szene1.sk/event/100259/photo/63/4225243

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×

top