top_horalka.png
Sedita claim

Súťaž na predajniach CBA - Kávenky a Kakaové rezy

Zavrieť

Súťaž na predajniach CBA - Kávenky a Kakaové rezy - VÝHERNÁ LISTINA

Robotický vysávač

Šimčíková Zuzana, Liptovský Mikuláš
Jurík Juraj, Obyce
Halász Otto, Patince
Podracká Petra, Spišská Belá
Miženková Eva ml., Margecany
Varadzinová Božena, Marhaň
Zervanová Mária, Cífer
Miklošková Marta, Polomka
Sliva Pavol, Trnava
Fazekašová Viola , Čierna nad Tisou

Detská carvingová kolobežka

Dubovská Zuzana, Valaská Dubová
Brehová Nikola, Nitra
Konigová Rastislava, Detva
Brodanská Eva, Kežmarok
Uhrín Oto, Spišské Vlachy
Gula Peter, Soboš
Šeredová Martina, Cífer
Fillo Miroslav, Brezno
Babišová Jana, Vrbové
Kráľovská Renáta, Humenné

Šálka s podšálkou

Pastucha Milan, Malužiná
Matloň Vladimír, Liptovský Hrádok
Mihályová Ivana, Liptovský Hrádok
Suroviaková Emília, Žaškov
Kuraňko Miroslav, Ľubochňa
Matulová Zdenka, Liptovský Hrádok
Mastiš Mário, Liptovské Revúce
Cuperová Mária, Ružombero
Šavrtková Pavla, Liptovské Revúce
Benková Viola, Ružomberok
Sedliačiková Jana, Nitra
Hudáková Monika, Levice
Paulovičová Lila, Nitra
Strečanská Vlastička, Nitra
Krseková Simona, Mojmírovce
Deminková Margita, Nitra
Petlušová Denisa, Zlaté Moravce
Viskupová Marianna, Nitra
Dolešová Eva, Svätoplukovo
Kuric Richard, Nitra
Pupava Jozef, Prievidza
Škorvánková Andrea, Púchov
Ondrušová Zuzana, Beluša
Klimentová Katarína, Nemecká
Čurillová Zuzana, Zvolen
Bodnárová Eva, Veľký Krtíš
Horváthová Viera, Martin
Micháliková Ľubica, Hriňová
Mikušková Jana, Prešov
Jakubík Jozef, Dolný Lieskov
Václavík Milan, Hriňová
Kováčová Jana, Beluša
Dorotčinová Miroslava, Beluša
Fafuliaková Andrea Ing., Kalinovo
Jančová Jolana, Utekáč
Veľkovová Jana Mgr., Veľký Krtíš
Halyák Juraj, Rožňava
Brešťanská Katarína Ing., Trenčín
Korcová Erika, Kúty
Sarvašová Marcela, Mýtna
Gilanová Marta, Kriváň
Makay Michal, Kúty
Gregorová Dagmara, Dubnica nad Váhom
Senčíková Veronika, Beluša
Babiaková Anna, Mýtna
Pavláková Jarmila, Púchov
Zlatošová Janka, Neporadze
Rigó Denisa, Kolárovo
Páleník Miroslav, Žilina
Marunová Justina, Martin
Richterová Kornélia, Tornaľa
Bartolenová Iveta, Prievidza
Hučková Gabriela, Kúty
Polačik Michal, Prievidza
Lukáčová Margita, Banská Bystrica
Urbancová Zdenka, Hnúšťa
Cipková Mária, Púchov
Kubincová Martina, Žilina
Škodová Anna, Kúty
Vanečková Gabriela, Hôrka pri Poprade
Koršňáková Anna, Toporec
Števko Ondrej, Revúca
Rimská Božena, Spišská Nová Ves
Varga Vladimír, Poprad
Karkašová Danka, Kežmarok
Majcherová Henrieta, Letanovce
Janeček Jozef, Poprad
Hromjáková Anna, Poprad
Gallik Milan, Ľubica
Gablerová Jana, Huncovce
Zavacká Margita, Ždiar
Nyéklová Eva, Kežmarok
Rušin Marcel, Ľubica
Džačovská Slávka PaeDr., Spišské Podhradie
Faračová Marie, Spišské Podhradie
Longauerová Ľudmila, Prešov
Hurtuk Peter Ing., Margecany
Kovaľová Mária, Košice
Kunáková Anna, Sabinov
Havrilayová Adriana, Prešov
Čakloš Michal, Bukovce
Džupinová Anna, Svidník
Rohaľová Helena, Kružlov
Melichová Mária, Svätý Jur
Peťková Soňa, Brezno
Dančová Elena, Brezno
Tokárová Erika, Polomka
Korchová Jana, Horné Orešany
Ostatníková Danka, Horné Orešany
Kopálová Gabriela, Chtelnica
Hornáková Marta, Piešťany
Klein Ivan, Piešťany
Dragúň Ľubomír, Stará Turá
Maoarová Marcela, Nová Ves nad Váhom
Scholtz Štefan, Pribeník
Eseniová Eleonora, Pribeník
Sarka Ján, Snina
Géresiová Alžbeta, Malý Horeš
Karľová Lucia, Snina

Nákupná taška

Lanovcová Mária, Svätý Kríž
Španková Ivana, Svätý Kríž
Okšová Ivana, Ružomberok
Uličný Oskar, Liptovský Hrádok
Bieleschová Janka, Likavka
Kypta Štefan, Podbiel
Valaštiak Peter, Bobrovec
Šípková Katarína, Liptovský Hrádok
Hajasová Justina, Ružomberok
Kováčová Magdaléna, Ružomberok
Povalová Anna, Podbiel
Sojak Ján, Ružomberok
Oberučová Alena, Liptovský Mikuláš
Fiačanová Petronela, Liptovský Mikuláš
Brnčalová Etela, Ružomberok
Lešňovská Miriama, Dolný Kubín
Unzeitigová Mariana, Liptovský Mikuláš
Tlachová Darina, Tvrdošín
Kružliaková Anna, Liptovský Mikuláš
Lúčan Ján, Liptovská Teplá
Raűfsteinová Monika, Nitra
Lacuška Anton, Nitra
Tehlárová Lenka, Zlaté Moravce
Karaman Dušan, Nitra
Němec Andrej, Nitra
Zajková Viera Mgr., Nitra
Havranová Eva, Tlmače
Konkušová Marta, Nitra
Fajnorová Lucia, Zbehy
Barta Alexander, Bádice
Kurciníková Natália, Zlaté Moravce
Petrovičová Lenka Ing., Nitra
Slížová Iveta, Nitra
Kútna Mariana, Močenok
Lendelová Claudia, Nitra
Michniková Gabriela, Tlmače
Podmajerská Helena, Nitra
Horvátová Barbora, Hostie
Šabo Martin, Obyce
Mesároš Pavol, Nitra - Štitáre
Gečeová Elena, Rimavská Sobota
Adamec Maroš, Veľká Lehota pri Novej Bani
Gábrišová Adriana, Šurany
Dováľová Mária, Cinobaňa
Kovalčíková Nikola, Borovce
Blahovský Ľubomír, Beluša
Palkovič Roman, Kúty
Démuthová Beáta, Nová Dubnica
Marček Miroslav, Žilina
Sliviaková Anna, Žilina
Bélai Kristián, Marcelová
Muráriková Ľudmila, Dubnica nad Váhom
Chovanec Marcel, Beluša
Olšiak Martin, Hriňová
Štefíková Anna, Myjava
Lacík Juraj, Rimavská Sobota
Piatrik Hepnerová Alena PhDr., Lazany
Fehérová Lýdia, Lučenec
Kiss Gabriel, Komárno
Kuľka Peter, Dubnica nad Váhom
Zverková Renáta, Šurany
Hluchá Oľga, Krajné
Fráner Miroslav, Myjava
Čižmárová Mária, Pôtor
Zrubecová Mária, Zvolen
Opatová Jana, Bratislava
Lehocký Peter, Dubnica nad Váhom
Janotová Elena, Zvolen
Frankovičová Renata, Tomašovce
Hujová Ariela, Považská Bystrica
Gerdová Dana, Gelnica
Činčurová Elena, Lovinobaňa
Remž Ján, Myjava
Jánošíková Martina, Nová Baňa
Hlinková Darina, Púchov
Feketová Jana, Holíč
Mlčúchová Kvetoslava, Chropor
Kučíková Gabriela, Púchov
Záň Ján, Prievidza
Majeríková Monika, Lúky
Pagáčová Marta, Púchov
Tóth Jaroslav, Levice
Račková Iveta, Nová Dubnica
Poláková Eva, Kúty
Hupková Helena, Prakovce
Štafová Marta, Sereď
Rončáková Anna, Prešov
Čierna Miroslava, Vrútky
Siekelová Mária, Nová Dubnica
Hollá Marta, Dubnica nad Váhom
Turčanová Martina, Sliač
Guza Róbert, Spišská Nová Ves
Henczová Terézia, Marcelová
Václavová Andrea, Kremnica
Lalinská Martina Mgr., Bytča
Paučová Gabriela, Divín
Pintérová Veronika, Nitra
Andelová Margita, Topoľčany
Vereš Peter Bc., Spišská Nová Ves
Beracková Janka, Kokava nad Rimavicou
Albertová Erika, Seňa
Miček Peter, Šurany
Švarcová Gabriela, Gelnica
Zimanová Magdaléna, Kremnica
Mičko Emil, Nová Dubnica
Surček Peter, Prievidza
Ridékyová Anna, Trenčianske Teplice
Kindeľ Ján, Poltár
Klimák Vladimír, Uhorské
Pálešová Božena, Kremnica
Zúr Pavel, Veľký Krtíš
Mazúrová Helena, Kremnica
Duffková Anna, Holíč
Kočanová Zuzana, Banská Bystrica
Hladiš Stanislav, Prievidza
Adamská Miroslava, Nová Baňa
Tomanová Alena, Považská Bystrica
Lučivjanská Dagmar, Poprad
Haluščáková Marta, Huncovce
Krempaská Anna, Poprad
Mačák Marek, Poprad
Kosztolányiová Katarína, Nové Zámky
Hronkinová Katarína, Poprad - Matejovce
Adamcová Beáta, Poprad
Blašková Janina, Vysoké Tatry
Škovierová Katarína Mgr., Poprad
Duchoňová Miroslava, Kežmarok
Slebodová Jaroslava, Poprad
Ovčariková Zuzana Ing., Poprad
Puškášová Helena, Vysoké Tatry
Černický František, Kežmarok
Olejníková Mária, Poprad
Dratvová Berta, Liptovská Teplička
Pitoňák Ján, Ždiar
Mačáková Miroslava, Lučivná
Raševová Daniela, Poprad
Danielová Marcela, Bušince
Jasenčáková Marta, Poprad
Absolonová Mária, Poprad
Duba Bedřich, Kežmarok
Habáňová Monika, Poprad
Haščák Tomáš, Poprad
Jendrejčáková Janka Mgr., Kežmarok
Kunová Anna, Poprad
Ištocy Stanislav, Kežmarok
Drobňáková Katarína, Šarišské Michaľany
Dulinová Emília, Lipany
Šucová Elena Mgr., Margecany
Klimková Oľga, Veľký Šariš
Kmec Marek, Giraltovce
Dorková Božena, Margecany
Partila Ján, Miňovce
Palonderová Marcela, Spišské Podhradie
Sidlarová Simona, Svidník
Jurašková Helena, Svidník
Kolegová Miroslava, Malcov
Mitruška Ján, Stropkov
Mydla Marián, Stropkov
Miškaň Pavol, Prešov
Haňovová Žofia, Bardejov
Kahancová Lenka, Svidník
Dudová Mária, Tichý Potok
Bocko Mário, Malcov
Hamerská Ľudmila, Bardejov
Mlejová Alena, Vranov nad Topľou
Kaštanová Gabriela, Polomka
Janečeková Alenka, Brezno
Zubaľová Iveta, Polomka
Baboľová Andrea, Brezno
Phamová Maťa, Brusno
Bachmayerová Petra, Svätý Jur
Rotterová Alena, Brezno
Simanová Anna, Pohorelá
Kvaková Viera, Pezinok
Markuliaková Mária Mgr., Cífer
Sokolovská Blažena, Horné Orešany
Mydlárik Matej, Modra
Januriková Anna, Pezinok
Hubertová Marta, Častá
Sarkocyová Iveta, Piešťany
Tvrdý Ivan, Hlohovec
Nosálová Helena, Hlohovec
Kučerová Kveta, Brezová pod Bradlom
Stašková Marta, Kovarce
Kertész Tibor, Piešťany
Nitková Jarmila, Drahovce
Maco Ondrej, Veľké Orvište
Chorvatovičová Veronika, Trnava
Rybanská Miroslava, Drahovce
Vernerová Helena, Čierna nad Tisou
Mihaliková Jana Ing., Humenné
Štefková Margita, Pribeník
Šimonová Veronika, Humenné
Chorvatovičová Veronika, Trnava
Nováková Jaroslava, Hažín nad Cirochou
Pavelková Mária, Parchovany
Agyagos Pavel, Pribeník
Jaworska Antónia, Humenné
Waldhauserová Martina, Snina
Ferková Vladimíra, Humenné

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×

top