top_horalka.png
Sedita claim

Súťaž na predajniach CBA Kávenky a Kakaové rezy

Zavrieť

Zoznam výhercov Spotrebiteľskej súťaže s oblátkami Kávenky a Kakaové rezy na predajniach CBA

Kávovar Espresso DeLonghi Eletta

Hopčeková Magdaléna, Zlaté Moravce
Podolinský Štefan, Jaklovce
Víglaská Alena, Veľká Lehota

Detský tuli vak Obludӧӧ

Habiňáková Mária, Veľká Lomnica
Janeček Jozef, Poprad
Styková Zuzana, Banská Bystrica
Vrzalovská Marcela, Košice
Zajková Viera Mgr., Nitra

Nádoba na prípravu kávy - French Press

Bartóková Valéria, Učelince
Bartošová Zuzana, Kurima
Bošková Eva, Žilina
Božoňová Monika, Hybe
Budinská Antónia, Čierny Balog
Bulková Renáta, Poprad
Černická Lenka, Gemerská Poloma
Dianová Oľga, Banská Bystrica
Dolhyová Miriama, Šalgovík Prešov
Dudová Mária, Tichý Potok
Gilanová Marta, Kriváň
Halászová Katarína, Patince
Heldová Soňa, Dubová
Hlinková Beáta, Likavka
Hofierková Marta, Dubnica nad Váhom
Choma Ján, Humenné
Karľová Lucia, Snina
Katruška Jozef, Svit
Kelčíková Mária, Ružomberok
Kissová Andrea, Matejovce
Kučerová Kveta, Brezová pod Bradlom
Lejanová Mária, Ľubica
Macáková Iveta, Ivanka pri Nitre
Madejová Soňa, Liptovský Hrádok
Marcinátová Zuzana, Ľubeľa
Marhefková Anna, Reľov
Martincová Renáta, Zemianske Kostoľany
Michalička Jozef, Modra
Michalko Jaroslav, Vysoké Tatry
Michálková Petra, Piešťany
Mikitová Kvetoslava, Stropkov
Mišenčíková Mária, Poloma
Moravčíková Martina, Ľubietová
Motyľová Anna, Prešov
Nosková Emília, Svit
Paššáková Mária, Hnúšťa
Paulíková Anežka, Prakovce
Pavel Lukáš, Raslavice
Piatrík Hepnerová Alena PhDr., Lazany
Průšová Alexandra, Humenné
Rábek Juraj, Nitra
Rendeková Mária, Banská Bystrica
Sarvaš Miroslav, Mýtna
Surček Peter, Prievidza
Šimková Edita, Žilina
Tomíková Darina, Nová Baňa
Tuchyňová Zdena, Piešťany
Vácziová Martina, Sereď
Viskup Vladimír, Nitra
Žoldošová Zdenka, Cabaj - Čápor

Termoska s 2 pohármi

Bassiouny Elena, Myjava
Belanová Elena, Nitra
Bilený Marián, Piešťany
Budzáková Anna, Ždiar
Buranovská Monika, Bardejov
Čakloš Michal, Bukovce
Černá Karina Ing., Liptovský Mikuláš
Červenáková Zuzana, Slovenská Ľupča
Čopian Andrej, Smižany
Čuperková Anna, Cífer
Ďurovičová Zuzana, Nová Baňa
Fafuliaková Andrea Ing., Kalinovo
Grenda Štefan, Poprad
Grosová Monika, Lazany
Gulová Kristínka, Modra
Habo Milan, Ludrová
Hluchá Oľga, Krajné
Hromjáková Anna, Poprad
Kačkovič Ján, Maňa
Kalist Marek, Bardejov
Klausmannová Janka, Dobšiná
Kondášová Zuzana, Pribeník
Kotláčová Dáša, Handlová
Kováč Dušan, Važec
Lazarčík Marek, Banka
Machovcová rodina, Liptovský Mikuláš
Masarovičová Elena, Martin
Masaryk Ľubomír, Radošina
Matušek Rudolf, Huncovce
Novák Slávko, Hažín nad Cirochou
Pappová Jana, Poprad
Podmajerská Helena, Nitra
Rakovský František, Zlaté Moravce
Ramaj Milan, Rimavská Sobota
Reslová Marta, Piešťany
Ružičková Katarína, Ružomberok
Sarka Ján, Snina
Strakošová Jana, Nitra
Štefula Radoslav, Horné Srnie
Šturcelová Jana Ing., Vysoké Tatry
Švecová Monika, Stropkov
Tóthová Viera, Rožňava
Trsťanová Anežka, Nová Dubnica
Turčekové Dianka + Anna, Partizánske
Václaviková Helena, Hriňová
Vaľková Marta, Bardejov
Varga Vladimír, Poprad
Veličková Stanka, Prešov
Viteková Marta, Nové Mesto nad Váhom
Zlúky Marek, Bacúch

Dezertný set 6x tanierik + vidlička

Adamová Alžbeta Rimavská Sobota
Bahledová Jana, Rimavská Sobota
Banasová Janette, Hlohovec
Benešová Zuzana, Piešťany
Body Stanislav, Svit
Compľak Dušan, Humenné
Cseszkóová Lívia, Tornaľa
Černegová Anna, Svidník
Duchoň Marek, Kežmarok
Eseniová Eleonora, Pribeník
Fábryová Nikola, Bijacovce
Forsterová Miriam, Brezno
Fričová Alica, Ľubochňa
Frisíková Jana, Poprad
Hačecká Mária, Spišská Nová Ves
Hlatká Silvia, Kežmarok
Hroncová Erika, Hriňová
Chnapková Jana, Kočín - Lančár
Káková Judita Mgr., Rimavská Sobota
Kasanický Peter, Nitra
Konfederáková Emília, Humenné
Kováčová Erika, Spišský Štvrtok
Kubincová Mirka, Detva
Kučík Róbert, Púchov
Lacuška Anton, Nitra
Ľalíková Anna, Detva
Macková Danka, Prievidza
Máliková Žaneta, Bziny
Manduľáková Mária, Okrúhle
Martinčoková Dana, Levice
Mičová Alena, Trenčín
Mlynarčíková Marta, Nižná
Mrázová Monika, Nitra
Naďová Mária, Sabinov
Njustjinová Mirka, Horné Orešany
Palonderová Daniela, Spišské Podhradie
Pirošková Jarmila, Nitra
Povalová Helena, Podbiel
Reľovská Gabriela Mgr., Spišská Belá
Reseková Lenka, Nová Dubnica
Sihelská Anita, Sliač
Sláviková Janka, Beluša
Sobol Dušan, Budmerice
Škamlová Martina, Banská Bystrica
Števková Katarína, Smrečany
Šuhajdová Petra, Banská Bystrica
Šupa Radoslav, Sliač
Švarc Filip, Poprad
Vasová Eva, Tornaľa
Zuščin Jozef, Gaboltov

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×

top