Ammyla

Značku Ammyla vytvorila v roku 2009 študentka Kamila Gemerská, ktorá si privyrábala na školné občasným šitím tašiek a kabeliek. Postupne sa  značka vyvíjala, zdokonaľovala a našla si špecifický štýl. Ammyla dnes už nie je len o jednom človeku. Za značkou stojí tím ľudí, ktorý sa stará o kvalitu a úspešné vybavenie vašich objednávok.

Ammyla sa špecializuje predovšetkým na dizajn, navrhovanie a výrobu kabeliek, tašiek a batohov. Produkty sa vyznačujú kvalitným prevedením a nápaditými, originálnymi strihmi a detailmi, ktoré dávajú značke Ammyla osobitý a ľahko rozpoznateľný štýl. Ideou značky je „taška ako šperk“.

Pri tvorbe sa kladie dôraz nie len na jedinečnosť, aktuálnosť a originalitu modelov, ale najmä na kvalitné vypracovanie. Každá kabelka je starostlivo pripravovaná v našej dielni a to od návrhu, strihovú prípravu, výber vhodných látok a kombinácii, až po samotnú výrobu. Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných materiálov, textílií, kože a koženiek.

Výroba tričiek s autorskou potlačou sa neskôr stala doplnkovým sortimentom, ktorý nápadito dopĺňa ponuku kabeliek. Motívy potlačí vychádzajú z autorských grafických a maliarskych návrhov autorky. Potlače sa vyznačujú veselým, hravým štýlom, ktoré sa objavujú na jednofarebných, ale aj na veľmi obľúbených pruhovaných tričkách.

www.ammyla.sk