NOVESTA

NOVESTA – Since 1939

Výrobné závody Novesty siahajú až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy slávny obuvník Jan Antonín Baťa otvoril svoju novú továreň v malom mestečku uprostred Slovenska – v Partizánskom.

Časom, sa Novesta stala najnovšou európskou značkou, vyrábanou výlučne v Európe. Jedinečné tenisky a ich nápaditý a nadčasový dizajn sa stali obľúbenými po celom svete.

Ekologická obuv

Ak hovoríme o kvalitnom dizajne nehovoríme len o módnom postoji. Naším poslaním je vyrábať obuv v súlade s najvyššími environmentálnymi štandardmi. To je dôvod, prečo používame materiály, ako sú prírodný kaučuk, 100% bavlna a ľan. Tieto materiály nám umožňujú vyrábať vysoko kvalitnú, nezávadnú a ekologickú obuv.

V Noveste, používame iba certifikované materiály. Pri výrobe je gumená podošva tlačená pomocou vysokotlakového stroja a vylisovaná na „telo“ topánky. Obuv je následne dorábaná precíznou ručnou prácou. Tento vysoko etnický a ekologický proces zanecháva stopu, gumovú čiaru okolo topánky – ochranná známka Novesty!

V Noveste sme nesmierne hrdí na tradíciu, odkaz a kvalitu našej ručne vyrábanej obuvi. Budeme radi, ak nás poctíte svojou návštevou či nákupom v našom eshope, kde sa nachádza obuv z najnovšej kolekcie.

www.novesta.sk