Ozeta

TRADÍCIA AKO NAŠA VIZITKA

Značka Ozeta vznikla na odkaze skutočnej legendy módneho priemyslu – Jana Neheru. A práve tento odkaz je tým, čo nás už takmer 80 rokov poháňa v tvrdej práci a čo nám každý deň pripomína, aké sú naše priority – prinášať našim zákazníkom nadčasovú pánsku módu, s osobným prístupom a za férové ceny. Pre mužov, ktorí si chcú zachovať eleganciu a pritom sa neboja byť videní. Zastávame názor, že elegancia je krásou, ktorá nevymizne. Medzi hlavné hodnoty značky OZETA patria kvalita, nadčasové strihy a služby klientom na vysokej úrovni.

MILUJEME ČO ROBÍME

Pánska móda je našou vášňou. Produkty, ktoré vyrábame, sú presne také, aké chceme sami nosiť. Baví nás vytvárať spolu s vami váš vysnívaný oblek na mieru, s dôrazom na každý jeden detail. Neustále testujeme exkluzívne materiály zo zahraničia a dbáme na to, aby sme vám každý deň prinášali len to najlepšie.  Pánska móda pre nás nie je len biznis. Našou víziou sú estetickejšie slovenské ulice, plné elegantne oblečených, hrdých a sebavedomých mužov.

POCTIVÁ DOMÁCA VÝROBA

Naše produkty šijeme v Topoľčanoch. Sme fanúšikmi poctivej domácej remeselnej práce a záleží nám na tom, aby sme vytvárali pracovné miesta a zdravé pracovné prostredie pre šikovné ruky na Slovensku. Vďaka tomu, že máme vlastnú fabriku, je celý proces výroby neustále pod našou kontrolou a máme tak istotu, že odev, ktorý si oblečiete, je ušitý s dôrazom na vysokú kvalitu prevedenia. Naši zruční krajčíri sú našou zárukou.

DÔRAZ NA KVALITU

Skúsené ruky našich šikovných krajčíriek a krajčírov sú elementom, na ktorý sa pri našej výrobe spoliehame a ktorý si nesmierne vážime. Dlhoročné skúsenosti týchto ľudí nám dávajú istotu, že produkt, ktorý si oblečiete, bude nielen technicky dokonalý, ale aj ušitý s láskou.

www.ozeta.sk