• Výhercovia Vysávača Roomba

    Jana M., Spišská Nová Ves

    Jozef B., Relov

    Dominika K., Zákamenné

  • Výhercovia Čističa okien Kärcher

    Emília S., Žaškov

    Viera B., Poprad

    Anna T., Nitra

  • Výhercovia: Gravírovaný valček a zástery (dospelá a detská)

    Zuzana K., Modra

    Veronika J., Svit

    Pavol M., Hybe

    Peter S., Čierna nad Tisou

    Lenka D., Ubľa

    Zuzana E., Hlinné

    Iveta L., Modra

    Erika S., Spišská Nová Ves

    Mária V., Nitra

    Katarína H., Oravská Lesná

    Mária D., Spišská Stará Ves

    Ľubica K., Svit

    Anna S., Bardejov

    Mariana Č., Stropkov

    Slavomír D., Kežmarok

    Rozália H., Lendak

    Renáta A., Poprad

    Anna V., Sečovská polianka

    Miloš M., Piešťany

  • Výhercovia: Sada misiek a hrnček

    Marianna F., Cerová

    Andrea Č., Bardejov

    Žaneta P., Košice

    Soňa Š., Piešťany

    Helena H., Prakovce

    Slavomír G., Bardejov

    Marián M., Hlohovec

    Jana T., Nitra

    Juraj F., Kežmarok

    Mária P., Poprad

    Alena O., Hlohovec

    Gabriela H., Vyšný Žipov

    Renáta G., Košice

    Andrej B., Piešťany

    Marián V., Spišské Hanušovce

    Emil U., Trebatice

    Helena P., Nitra

    Beata V., Granc. Petrovce

    Eva V., Spišská Nová Ves

    Marta B., Banská Bystrica

  • Výhercovia: Lístky do kina (4 ks)

    Ľubica D., Brezno

    Soňa H., Dubová pri Modre

    Renáta Š., Svit

    Lucia P., Ružomberok

    Michaela S., Brezno

    Ondrej L., Poprad

    Daniel P., Nitra

    Mária V., Spišské Hanušovce

    Monika T., Zlaté Moravce

    Ingrid Š., Levice

    Jana H., Ružomberok

    Jana G., Veľké Orvište

    Kristína V., Nitra

    Gabriela T., Spišská Nová Ves

    Ľubomíra J, Beniakovce

    Andrea R., Nitra

    Monika K., Snina

    Lenka B., Vaďovce

    Anna M., Spišské Podhradie

    Božena V., Marhaň

  • Výhercovia: Taška plná produktov Rodinné

    Mária M., Svätý Jur

    Lýdia B., Nitra

    Gabriela L., Nitra

    Jakub J., Ružomberok

    Emília V., Veľké Orvište

    Peter V., Snina

    Eva S., Trebišov

    Zuzana B., Cabaj-Čápor

    Monika H., Zlaté Moravce

    Anna F., Šunava

    Dominika B., Jelšovce

    Dana L., Prešov

    Tatiana K., Poprad

    Katarína L., Poprad

    Henrieta P., Kežmarok

    Anton L., Nitra

    Emília C., Bukovce

    Vladimír V., Nitra

    Alena J., Brezno

    Mária S., Topoľčany