Pripravte sa na Deň matiek s týmito tipmi na darčeky

Publikované dňa 22. augusta 2019

Kedy ste sa naposledy pozastavili a ostali aspoň chvíľu myšlienkami so svojou mamou? Každá mama je len jedna a práve preto si zaslúži občas od svojich detí drobnú pozornosť, ktorá jej urobí radosť. Mama nepotrebuje veľké gestá, stačí pár úprimných slov a prípadne obľúbenú sladkosť previazanú mašľou. Deň matiek je ideálna príležitosť ukázať vašej mame, že vám na nej záleží. Nehovorte si, že „času mám predsa dosť“ – 13. máj sa nezadržateľne blíži! Prečítajte si pár tipov na darčeky, ktoré vašu mamu určite potešia.

Viacero maličkostí alebo jeden hodnotný dar?

Pri tejto otázke je dobré vziať do úvahy každú jednu maminu, pretože každá je iná. Hodnotnejší darček môže na prvý pohľad potešiť viac, ak jej však darujete balíček s viacerými drobnosťami, je tu veľká pravdepodobnosť, že ju potešíte hneď viackrát.

Má vaša mama rada kvalitnú kávu?

Nájdite si čas a poseďte si s mamou pri šálke dobrej kávy. Príjemná chvíľa v kruhu rodiny je presne to, čo každá mama určite ocení. Ak si potrpí na kvalitu, rozhliadnite sa po nejakej dobrej značke a nezabudnite pribaliť obľúbenú sladkosť. Ak kávu nepije, rovnako dobrú prácu odvedie aj kvalitný čaj

Kvetom na deň matiek nič nepokazíte

Kvet je ideálny darček nie len pre mamu, ale pre každú ženu. Možno si poviete, „načo také klišé“, faktom však ostáva, že kvetmi málokedy niečo pokazíte. Ak chcete ísť na istotu, aj jedna ruža vie urobiť zázraky ?

Čo tak obľúbená sladkosť?

Na čom si vaša mama pochutí najviac? Často to býva niečo tradičné, čo sa jej spája s mladosťou alebo detstvom. Slovenská oblátka Mila tu je už od roku 1969 a pri príležitosti dňa matiek dostala nový obal, ktorý povie všetko za vás. Mamu–Milu nájdete vo väčšine slovenských obchodov.

Ak peňaženka dovolí, prihoďte kozmetiku

Ktorá žena by sa nepotešila kozmetike? Kvalitný krém, voňavka alebo vreckové balenia akejkoľvek kozmetiky do kabelky… to všetko dámy milujú. Vyberajte nielen podľa ceny, ale aj značky, resp. pomeru cena/výkon. Mamy majú rady vyparádené balenia, pri správnom výbere takýmto darčekom určite zabodujete.