Sedita hľadá Rodinné recepty – tie najlepšie odmení kuchynským robotom

31. marca 2022
icon-red
icon-red

Teplo domova a vôňa jedla – to spája rodinu. O to viac, ak ide o recepty vytvorené s láskou. V našich srdciach nosíme dezerty od výmyslu sveta. Domáce maškrty sú ako vrúcne objatie – pretože nasýtia nielen žalúdok, ale aj dušu.
Starostlivo vybrané suroviny tvoria základ každého dobrého dezertu. Zvyšok dotvárajú skúsenosti cukrárky a do detailov prepracovaný recept. Každá gazdinka má svoj vlastný grif, trik či postup, ktorý robí jej dezerty výnimočnými.

A správne gazdinky si svoje múdro nenechávajú len pre seba. Suseda, tetuška, kamarátka – viete, že na hociktorú z nich sa môžete obrátiť, keď neviete, ako potešiť svojich maškrtníkov. Veď si len spomeňte, koľkokrát ste sa radili, akú dobrotu pripraviť na oslavu, pre návštevu či len tak na nedeľné popoludnie?

Obdivujeme všetky domáce cukrárky, ktoré sa neboja skúšať nové postupy a do dokonalosti pilovať tie tradičné.

Obdivujeme všetky domáce cukrárky, ktoré sa nezľaknú, keď príde neohlásená návšteva a za 20 minút vykúzlia zákusok zo zásob v špajzi.

Obdivujeme všetky domáce cukrárky, ktoré majú recepty zapísané v starých zošitoch, na útržkoch z časopisov či na náhodných kúskoch papiera odložených v sekretári.

Pre ne všetky pripravujeme Rodinný zápisník receptov – a zároveň vás všetky prosíme o pomoc. Pomôžte nám ho dokončiť. Pochváľte sa svojimi receptami na dezerty. Tie najlepšie ukážeme celému svetu, oceníme ich kuchynským robotom Klarstein a sladkým balíčkom Rodinné.

Ukážte svoje recepty celému svetu

Oblátky, Venčeky, Polomáčané sušienky, Club sušienky či Srdiečka. Sladkosti upečené s láskou, ktoré vám zaručene spríjemnia chvíle, keď ste spolu. Všetky Rodinné chutia skvelo a do dezertov sú tiež ako stvorené.

Pomôžte nám vyplniť náš Rodinný zápisník receptami z vašich obľúbených sušienok a oblátok Rodinné. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kuchynský robot Klarstein spolu so zásobou našich produktov. Už nikdy nebudete mať problém vykúzliť dezert na akúkoľvek príležitosť 🙂 Užívajte si rodinnú pohodu plnú chutí s prémiovou kvalitou od Sedity.

> Zapojte sa do našej súťaže tu.

Ďaľšie novinky