Pripravte sa na Deň matiek s týmito tipmi na darčeky

22. augusta 2019
icon-red
icon-red

Kedy ste sa naposledy pozastavili a ostali aspoň chvíľu myšlienkami so svojou mamou? Každá mama je len jedna a práve preto si zaslúži občas od svojich detí drobnú pozornosť, ktorá jej urobí radosť. Mama nepotrebuje veľké gestá, stačí pár úprimných slov a prípadne obľúbenú sladkosť previazanú mašľou. Deň matiek je ideálna príležitosť ukázať vašej mame, že vám na nej záleží. Nehovorte si, že „času mám predsa dosť“ – 13. máj sa nezadržateľne blíži! Prečítajte si pár tipov na darčeky, ktoré vašu mamu určite potešia.

Pri tejto otázke je dobré vziať do úvahy každú jednu maminu, pretože každá je iná. Hodnotnejší darček môže na prvý pohľad potešiť viac, ak jej však darujete balíček s viacerými drobnosťami, je tu veľká pravdepodobnosť, že ju potešíte hneď viackrát.

Nájdite si čas a poseďte si s mamou pri šálke dobrej kávy. Príjemná chvíľa v kruhu rodiny je presne to, čo každá mama určite ocení. Ak si potrpí na kvalitu, rozhliadnite sa po nejakej dobrej značke a nezabudnite pribaliť obľúbenú sladkosť. Ak kávu nepije, rovnako dobrú prácu odvedie aj kvalitný čaj

Ďaľšie novinky