Ten najkrajší darček sú spomienky

3. decembra 2021
icon-red
icon-red

Čo je vaša najstaršia spomienka? V pamäti určite nájdete aj na prvý pohľad bezvýznamné situácie staré desiatky rokov. Je to preto, že najsilnejšie spomienky si tvoríme, keď prežívame najsilnejšie emócie.

Spomienky sú teda najkrajší darček – cez rodinné chvíle, kedy sa cítime naplnení láskou, radosťou a smiechom. Preto sme pridali do špeciálneho multibalenia sušienok Rodinné ako darček originálnu fotoknihu, s ktorou môžete sladko spomínať.

Začnete tým, že predstavíte vašu rodinu.

Potom si pospomínate na najlepšie zážitky z vašich Vianoc, popíšete rodinné tradície a štedrú večeru. Aktivita je skvelá aj pre deti. V knižke sme nechali kopec priestoru, aby ste fotky mohli doplniť o príbehy, spomienky aj vlastnoručné kreslené obrázky.

Zapíšte si vaše tajné priania a o rok skontrolujte, či sa vyplnili. Zaznamenajte, aký ste spolu prežili rok. A potom ďalší a ďalší. Dokopy s vami knižka prežije 4 roky nabité spomienkami, fotkami a zážitkami.

V závere vám ponúkne aj tipy na Vianočné pečenie či skvelé rodinné aktivity.

 

Fotoknihu nájdete vo vybraných predajniach ako darček v multibalení sušienok Rodinné. Vianočnú knižku dostanete k Rodinným srdiečkam v dvoch príchutiach, ale môžete si vybrať aj dovolenkovú spolu s Polomáčanými, Venčekmi a Clubkami.

Dovolenková knižka je rovnako nabitá možnosťami a necháva veľký priestor na kreativitu. Opäť v nej predstavíte všetkých členov rodiny a začnete spomínať na tie krásne výlety, ktoré ste spolu zažili.

Dovolenka pri mori? Objavovanie hlavných miest Európy? Alebo poctivá turistika v Tatrách?

Do tejto knižky sa zmestia všetky spomienky.

Vieme, že už teraz snívate o ďalšom krásnom mieste, kam sa spolu chcete pozrieť. Zdôverte sa knižke s týmito snami, v počúvaní je naozaj výborná.

Menujte deti zapisovateľmi výletov. Z každého ďalšieho zážitku tak budú musieť vyplniť dovolenkový denník plný fotiek, kresleniek či smiešnych tatinových výrokov.

Po piatich dobrodružstvách príde čas na rozdávanie cien! Najlepšiemu dovolenkárovi, najkrajšej destinácii či najchutnejšiemu jedlu. Pri hodnotení buďte prísni 😊

Na konci knižky objavíte aj skvelé tipy, aby ste si mohli ďalšie rodinné výlety užiť ešte viac.

Ktorá knižka vám učarovala viac? Obe nájdete vo vybraných predajniach ako darček v multibalení sušienok Rodinné.

Stavíme sa, že už presne viete, koho by takýto krásny darček potešil na Mikuláša alebo pod stromčekom. Alebo potešíte rovno seba?

Hľadajte darčekové multibalenie Rodinných sušienok vo vybraných predajniach a majte sladké Rodinné chvíle 😊

 

Ďaľšie novinky