Ukážte svoje dezerty celému svetu! Rodinné od Sedity hľadajú najlepšie domáce cukrárky

31. marca 2022
icon-red
icon-red

Sladké dobroty odjakživa spájali rodinu. Ukážte nám, aké sa pečú vo vašej kuchyni.

Každý máme niečo, čo nás robí v kuchyni výnimočnými. Niekto možno špeciálny predmet, iný zasa tajnú ingredienciu, či generáciami vylepšovaný recept na najlepšiu domácu bábovku. Všetkých nás však spája láska k pečeniu a radosť zo spokojných maškrtníkov.

 

Určite aj vy máte recept, ktorý je pre Vás niečím výnimočný. A možno rada experimentujete, objavujete nové chute a tradičné recepty posúvate na novú úroveň.

Aké je to Vaše tajomstvo? Opotrebovaný zošit, ktorý strážite ako oko v hlave a z poličky ho skladáte len v tých najvýznamnejších momentoch? Alebo rodinný receptár, ktorý má vlastnú dušu, srdce a ukrýva skúsenosti celých generácií, čo prešiel už mnohými zručnými rukami vášnivých cukrárok vo vašej rodine? Každý recept má niečo do seba. Vznikol pri dôležitej životnej udalosti, alebo len tak, aby bolo v nedeľu popoludní čo maškrtiť.

 

Možno vo vás vzbudila vášeň k pečeniu takmer 100 ročná forma na bábovku po mame. Vaša susedka sa do tvorenia sladkých dobrôt zamilovala po tom, ako vyskúšala prelomový recept na vláčnu bublaninu. Vaša kamarátka zase tvrdí, že pečie najlepší perník na svete a ani za nič vám neprezradí jeho tajnú zložku.

 

Ak ste niekedy hľadali do svojich receptov zaujímavú ingredienciu, niečo čo ho ozvláštni, prípadne uľahčí jeho prípravu, ste tu správne. Vyskúšajte Rodinné! Oblátky, Venčeky, Polomáčané sušienky, Club sušienky či Srdiečka. Miluje ich celá rodina a do dezertov sú tiež ako stvorené. Ukážte nám recept, ktorý z Rodinných pripravujete vy a vychutnajte si rodinnú pohodu plnú chutí.

 

Z vami zaslaných dezertov dokončíme náš Rodinný zápisník receptov, ktorý poteší všetkých milovníkov sladkého. Tie najlepšie recepty navyše odmeníme kuchynským robotom Klarstein a balíčkom obľúbených oblátok a sušienok Rodinné. Ukážte svoju vášeň k pečeniu celému svetu a pomôžte nám ju odovzdať do ďalších rodín.

 

> Zapojte sa do našej súťaže tu.

Ďaľšie novinky