Povedzte svojmu drahému „milujem ťa“ aj bez slov: Tu sú naše tipy

30. januára 2020
icon-red
icon-red

Francúzska spisovateľka George Sandová povedala, že jediným šťastím v živote je milovať a byť milovaný. Premýšľali ste však niekedy nad tým, ako povedať „milujem ťa“ aj bez slov? Vyskúšajte niektorý z našich nápadov a ukážte partnerovi, ako vám na ňom záleží a čo pre vás znamená.

Pripravte mu obľúbené jedlo z detstva

Staré známe, ale stále pravdivé. Tomuto prísloviu dal za pravdu aj prieskum jednej medzinárodnej spoločnosti na výrobu kuchynských potrieb. Deväť z desiatich respondentov súhlasilo s tvrdením, že varenie pre partnera je spôsob, ako mu ukázať, že vám na ňom záleží. Skúste mu napríklad uvariť obľúbené jedlo z detstva, ktorý ste doteraz nepripravovali. Ak máte možnosť, poproste jeho mamu o tipy na prípravu, aby sa vám výsledok naozaj vydaril.

Darujte mu pokoj pri futbale

On chce pozerať Ligu majstrov, vy zase obľúbený seriál – a tak väčšinou nasleduje debata „kto z koho“. Spravte aspoň raz za čas výnimku. Pripravte mu k televízoru vychladené pivo, čipsy a nechajte ho, aby si zápas užil bez výčitiek svedomia.

Napíšte odkaz

Možno, že ste so svojím drahým prikrátko, aby ste mu vraveli „ľúbim ťa“. Alebo naopak, už ste vo vzťahu tak dlho, že na tieto dve slová akosi zabúdate. Rôzne zamilované správy však nie sú len pre nevyliečiteľných romantikov. Pár úprimných, milých, ručne napísaných slov mu môžete schovať do puzdra od okuliarov, pribaliť k desiatej či nalepiť len tak na chladničku. Spravíte mu hneď krajší deň.

Prekvapte ho sladkosťami

Je váš partner maškrtník? Vyrobte mu organizér na sladkosti. Spravte priehradky z kartónu a označte ich vtipnými kategóriami, ako napríklad „na zlepšenie nálady“, „na výlet“, „keď niečo chcem a neviem čo“ a podobne. Nezabudnite tento sladký organizér naplniť. Práve teraz máte šancu prekvapiť ho Milou v jedinečnom srdiečkovom obale – vo vybraných predajniach ju dostanete nielen v tyrkysovej verzii, ale aj v netradičnej ružovej.

Večer ako v masážnom salóne

Takmer každý si rád vychutná príjemnú masáž. Doprajte ju svojej polovičke aj vy. Vytvorte si príjemnú atmosféru, zapáľte sviečky, pustite jemnú hudbu a do vzduchu nastriekajte parfum. Nezabudnite na telový olej alebo mlieko a nechajte ho užívať si vaše dotyky.

Pošlite ho smerom k jeho snom

Chce sa naučiť boxovať či hrať na gitare? Stále o tom hovorí, ale akosi sa nevie odhodlať na prvý krok? Spravte ho namiesto neho a objednajte mu hodiny s učiteľom či trénerom. Ak sa mu táto aktivita zapáči, vždy si spomenie, že začal práve vďaka vám. A ak aj nie, aspoň nebude ľutovať, že niečo neskúsil.

Doprajte mu trochu luxusu

Starostlivosť o zovňajšok a návšteva salónov sa viac spája so ženami, doba sa však mení. Zabezpečte svojmu mužovi zážitok, ktorý by si možno sám nedoprial, a darujte mu návštevu barbera. Zrelaxuje sa v príjemnom prostredí a vráti sa k vám krajší a oddýchnutý.

Nájdite si vlastnú cestu

Či sa rozhodnete partnerovi uvariť, spraviť mu masáž alebo mu prichystať nejaké prekvapenie, to záleží na vás. Hociktorým tipom sa budete inšpirovať, dajte do toho kúsok seba a úspech máte zaručený.

 

VEĽA LÁSKY VÁM ŽELÁ VAŠA MILA.

Zoznam predajní, kde nájdete Milu v jedinečnom obale TU.

Ďaľšie novinky