Ako povedať partnerke „milujem ťa“ aj bez slov? Tu je 7 tipov, vyberte si ten pravý!

30. januára 2020
icon-red
icon-red

Najjednoduchší spôsob, ako vyznať niekomu lásku, je to skrátka povedať. Slová „ľúbim ťa“ sú jasné, zrozumiteľné a (nielen) ženám sa dobre počúvajú. My muži však máme často radšej skutky ako reči, a preto vám prinášame tipy, ako svojej polovičke dáte najavo lásku aj bez nich.

Spravte jej raňajky do postele

Každý sa rád cíti rozmaznávaný, a ak si vaša partnerka na raňajky potrpí, určite bude z vášho výkonu nadšená. Aby to malo ten správny výsledok, pripravte viacero pochúťok. Môžete servírovať napríklad chrumkavú hrianku s maslom, croissant s džemom alebo koláč a misku nakrájaného ovocia. Nezabudnite ani na voňavú kávu či obľúbený čaj. Ak chcete byť za úplného borca, pridajte ešte kvetinu vo vázičke. Odmenou vám bude jej dobrá nálada po celý deň.

Prekvapte ju oddychom

Vymyslite nejakú zámienku, pre ktorú má prísť skôr z práce, a prekvapte ju popoludním vo wellnesse. Ak chcete napätie ešte vygradovať, zaviažte jej oči. Uvidíte ten efekt. Len jej nezabudnite zbaliť všetko, čo by mohla potrebovať, v tomto prípade určite plavky a šľapky, a ak by bolo treba, tak aj plachtu, uterák či fén – zistite si vopred, či tieto veci na mieste poskytujú alebo nie.

Oslaďte jej deň

Sladkú maličkosť jej môžete kúpiť hocikedy, skúste však nájsť niečo extra, čo si sama tak ľahko nekúpi. Dokážete jej, že na ňu myslíte, aj keď s ňou práve nie ste. Už teraz napríklad nájdete vo vybraných obchodoch limitovanú srdiečkovú edíciu obľúbenej oblátky Mila. Tá povie všetko za vás.

Obetujte sa pre jej zážitok

Miluje galérie, balet alebo bicyklovanie – jednoducho aktivitu, ktorá však vás fakt nebaví? Obetujte sa a naplánujte ju pre ňu z vlastnej iniciatívy. Nebojte sa, ona dobre vie, že to pre vás až taký zážitok nie je, a bude si to naozaj vážiť.

Zahrajte to na romantika

Sneh vonku môže byť ideálnym „papierom“ na napísanie romantického odkazu. Celkom stačí, keď pod oknom vyšliapete veľké srdce. Ak už máte potomkov, pokojne ich zapojte. Keď bude dielo hotové, zavolajte ju a sledujte tie slzy dojatia v očiach. Iná variácia je napríklad napísať krátky odkaz na zrkadlo v kúpeľni – objaví ho, až keď sa jeho povrch zaparí počas sprchovania.

Pripravte spoločný kúpeľ

Nie je to nič zložité – skontrolujte, či je vaňa čistá, napustite teplú vodu a potom do nej nasypte vonnú soľ, ktorú kúpite v každej drogérii. Ak chcete použiť penu, nezabudnite ju naliať do vody, ešte kým sa voda napúšťa. K tomu, prirodzene, patria sviečky, šampanské a niečo ľahké pod zub. Naplánovať môžete aj pokračovanie na večer – napríklad dobré jedlo a obľúbený film.

Zožeňte jej podpis obľúbeného herca

Nežiarlite naňho – využite ho a získajte vďaka nemu u partnerky body navyše! Aspoň pri slovenských to nie je až také komplikované. Pošlite do divadla, v ktorom pravidelne hrá, fotografiu alebo časopis, v ktorom je na titulke. Pribaľte aj spätnú obálku so známkou a lístok, na ktorom ho poprosíte o podpis a venovanie. Potom už len čakajte a dúfajte, že na vás nezabudne.

Prispôsobte sa jej vkusu

Každá žena je iná a vy určite najlepšie viete, čo má rada tá vaša. Či jej urobíte radosť skôr kúpeľom, chutnou dobrotou alebo spoločným zážitkom. Nech to dopadne akokoľvek, určite vašu snahu ocení.

 

VEĽA LÁSKY VÁM ŽELÁ VAŠA MILA

Zoznam predajní, kde nájdete Milu v jedinečnom obale TU.

Ďaľšie novinky