Top kabelky na túto zimu: Zabudnite na čiernu, stavte na farby

26. novembra 2019
icon-red
icon-red

Kabelka je pre väčšinu z nás takmer súčasťou tela. Dokážeme z nej vyloviť množstvo užitočných vecí od peňaženky až po vreckovky či rúž na pery. Je však nielen potrebným pomocníkom, ale zároveň okrasou a dokáže doplniť či oživiť celý outfit. Aj preto sa občas oplatí zabudnúť na čiernu a staviť na iné farby. My sme pre vás pripravili top kúsky z našich obchodov – ktorá z nich sa vám páči najviac?

Nadčasová klasika

Čierna či hnedá kabelka je klasika a hadí vzor tiež. Chceli by ste pod stromčekom nájsť kúsok, ktorý doplní každé oblečenie a môžete si ho zobrať tak do práce, ako aj večer do mesta? Táto lakovaná kabelka v hnedom alebo čiernom vyhotovení ním pokojne môže byť. (Mango, 35,99 €)

Cyklámenová je vždy in

Magenta je odtieň, na ktorý môžete staviť vždy – v zime či v lete. Minimalistický dizajn kabelky v kombinácii so štruktúrovaným materiálom z nej robia kúsok, ktorý túto zimu určite vynosíte. A to nielen na večierky, ale pokojne aj keď vybiehate z domu na nákup a stačí vám len pár maličkostí. (Zara, 39,95 €)

Horčicová oživí outfit

Zima sa nesie najmä v odtieňoch čiernej, sivej či hnedej. Vy však pokojne siahnite po trochu výraznejšom kúsku. Horčicová taška dodá vášmu zjavu iskru a život. Môžete ju nosiť v ruke, ale aj na ramienku cez plece. (Reserved, 29,99 €)

Ľadová krásavica

K zime veľké kabelky určite patria. Tento metalický kúsok je priam zosobnením mrazivých dní a už len pohľad na kožušinkový detail nás zohreje. Do tejto kabelky zmestíte všetko, čo počas dňa potrebujete, a nemusíte sa v ničom obmedzovať. (Zara, 39,95 €)

Slovenská elegancia

Máte rada nadčasovosť, prírodné materiály a chcete podporiť slovenských dizajnérov? V tom prípade je táto sivá kabelka z pravej kože ideálnym kúskom. Hodí sa do práce aj na kávu do mesta s kamarátkou. Okrem toho si môžete byť istá, že veľa ľudí s podobnou na ulici nestretnete. (Dajana Rodriguez, 140 €)

Zažiarte na párty

Na vianočný či novoročný večierok je táto kabelka ako stvorená. Rúž na pery, žuvačky, mobil, peniaze a jednu Milu, aby ste vydržali hore celú noc – viac ani nepotrebujete. Výrazná farba je v súlade s párty náladou a vďaka dlhému remienku, ktorý môžete dodať, vám nebude zavadzať ani pri tanci. (Zara, 39,95 eur)

Kabelka, ktorá nesklame

Praktická, štýlová a univerzálna – taká je táto hnedá cross body kabelka. Ak ešte nemáte podobnú v šatníku, určite by ste mali nad ňou pouvažovať. Môžete si ju zobrať tak ku kostýmu, ako aj k rifliam. Vynosíte ju v zime aj v lete a jej kúpu určite neoľutujete. (Mango, 35,99 €)

Ďaľšie novinky