Potešte svoje deti sladkým rozprávkovým dobrodružstvom

23. augusta 2019
icon-red
icon-red

V spolupráci s ilustrátorkou Adelou Režnou sme pripravili originálny rozprávkový kufrík, na ktorom Horalky spájajú aj odvekých nepriateľov akými sú vlk s Červenou čiapočkou alebo vlk s tromi prasiatkami. Kufrík je k dispozícii v 2 farebných prevedeniacha nájdete v ňom nielen 15 Horaliek, ale aj kulisu divadielka s motívom danej rozprávky.

<p>Na vnútornej strane papierového rukávu sa nachádzajú rozprávkové postavičky na vystrihnutie. Stačí do nich vložiť špajdľu, zlepiť a predstavenie môže začať!</p>

Prázdny kufrík s rozmermi 35 x 23 x 9,5 cm je vhodný napr. na výtvarné pomôcky, na uskladnenie hračiek alebo iných pokladov tých najmenších. Tak vezmite vaše deti na výlet do najkrajšej krajiny, aká existuje – do krajiny fantázie. S týmto kufríkom si budú môcť zahrať rozprávkové divadielko a keďže je plný Horaliek, môže ich sprevádzať aj na mnohých ďalších dobrodružstvách.Kufríky je možné zakúpiť vo vybraných predajniach COOP, Tesco, Billa, CBA, Terno, Fresh a podnikových predajniach Sedita v priebehu augusta a septembra.

Ďaľšie novinky