Získajte špeciálne zimné balenia Rodinné

30. októbra 2020
icon-red
icon-red

Už cítite atmosféru Vianoc? Vôňu medu, ihličia, stôl plný dobrôt… A čo tak si atmosféru Vianoc spestriť aj našou vianočnou edíciou multipackov Rodinné? Nájdete ich v špeciálnych stojanoch a môžete si dokonca vybrať až z troch druhov. Multipack oblátok Rodinné v sebe skrýva dve obľúbené príchute Kakaové a citrónové, v multipacku Srdiečka nájdete aj kakaovú, aj citrónovú príchuť, ktoré s jemným dotykom kokosu umocnia tú pravú vianočnú atmosféru a v multipacku polomáčaných sušienok nájdete lahodné mliečne a kokosové sušienky.

Každé jedno balenie je doplnené aj o malú pozornosť. Kreatívna vianočná ozdoba ktorej jedna časť má svoju grafiku a tú druhú si môžete vyzdobiť podľa vlastných predstáv so svojimi deťmi či vnúčatami. Nakoniec jednoducho obe časti zasuniete do seba a vznikne vám milá ozdoba s 3D efektom. Sviatočné multipacky Rodinné nájdete v predajniach COOP, LIDL, TESCO, BILLA, TERNO, METRO, CBA, FRESH, MERK FOOD a v ďalších. 

Prajeme vám, aby ste v tejto čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a prežili ste ich v zdraví a radosti. 

Váš tím Sedita

Ďaľšie novinky