Oblátka Mila oslavuje 50 rokov: Vychutnajte si jej nezameniteľnú chuť!

21. októbra 2020
icon-red
icon-red

Ten čas tak letí! Oblátka, ktorej chuť pozná snáď každý, oslavuje pol storočie! Verili by ste, že si ju vychutnávame už neuveriteľných 50 rokov?

Intenzívna. Krehká. Neodolateľná. Nežná. Vášnivá. Presne taká je naša obľúbená sladkosť s nezameniteľnou chuťou, ktorá oslavuje veľké jubileum! A pri tejto príležitosti sme v rovnakom duchu pre vás pripravili aj celé novembrové číslo magazínu EMMA!

Nová EMMA práve v predaji. Foto zdroj: Lukáš Kimlička

Spríjemňuje nám chvíle s kamarátkami pri káve, pauzy počas nabitého pracovného dňa či rodinné výlety s deťmi. Mila sa stala doslova ich neoddeliteľnou súčasťou a je takým našim každodenným kúskom pôžitku. A práve na takýchto drobnostiach najviac záleží. Dávajú nám chuť do života, robia ho krajší, veselší. Veríme, že takou radosťou je pre vás aj EMMA, pretože ju chystáme, ako inak, s vášňou!

Zdroj: EMMA

Vedeli ste, že…

… si bez Mily nevie predstaviť svoje detstvo už druhá generácia? Za ten čas si však aj ona prešla viacerými zmenami. Jej obal bol síce vylepšený niekoľko krát, no chuť ostala vždy rovnaká. Luxusný nádych, ktorý podčiarkuje jej kvalitu, nadobudla vďaka metalickej fólii, v akej si ju kupujeme aj dnes. Inšpirujte sa jej farbami pri líčení či obliekaní. Nesú sa v nich totiž najhorúcejšie jesenné trendy, v ktorých budete neprehliadnuteľná!

Zdroj: EMMA

O svojich vášniach nám porozprávali aj herečky zo Slovenského národného divadla, kolegyne, ale zároveň aj najlepšie kamošky Janka Kovalčíková a Dominika Kavaschová, ktoré sú tento mesiac hviezdami našej titulky. V exkluzívnom rozhovore sa dozviete, že okrem toho, že sú obe z východu, boli spolužiačky na VŠMU a teraz hrajú v rovnakom seriáli, majú toho spoločného oveľa viac!

Zahryznite sa do Mini Mily!

Ubehlo presne 50 rokov, odkedy sa začala vyrábať Mila oblátka a pri tejto príležitosti si pre nás pripravila prekvapenie. Malé maškrtenie bez výčitiek. A to doslova! Práve teraz si môžete vychutnať jej limitovanú edíciu. Len 10- gramovú mini verziu, ktorú nájdete v malej škatuľke s 24 kúskami vo vnútri. Tak si ju nenechajte ujsť, mňam!

Vychutnajte si vašu obľúbenú sladkosť bez výčitiek. Len teraz v limitovanej mini verzii!

Zdroj článku: Autor: vp, Emma.sk,preklik na originál článok TU.

Ďaľšie novinky