Ako sa zapojiť do súťaže a vyznať lásku Slovensku

3. júla 2020
icon-red
icon-red
Je to vzájomné. Slovensko miluje Horalky a Horalky milujú Slovensko. ❤ Myslíme to vážne! Svedčia o tom aj ceny v našej veľkej letnej súťaži. Sú presne také, ako Horalky – kvalitné, prepracované a hlavne slovenské.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, ako môžeš vyznať lásku Slovensku a vyhrať 100 € poukážky na nákup u lokálnych výrobcov.

 

Najprv v obchodoch nájdi Horalky so žltým súťažným označením. Len v nich sú ukryté unikátne súťažné kódy. S chuťou sa zahryzni do oblátky a preklikni sa na súťažnú stránku. Na tejto stránke si vytvoríš konto a získaný kód zaregistruješ.

Výhry z celého Slovenska

Za každých 5 kódov si v hre o hlavné výhry, 100 poukazov od 10 slovenských značiek v celkovej hodnote 10 000 eur. Dali sme si záležať, aby sme podporili poctivých lokálnych výrobcov. Preto si za výherné poukážky budeš môcť kúpiť len pravé slovenské výrobky – na Slovensku vyrobené, Slovákmi predávané.

Počas júla si môžeš vybrať spomedzi týchto: športové oblečenie Abraka, keramika modranska, tenisky Novesta, kabelky a tašky Ammyla či detské oblečenie mile.

[ngg src=“galleries“ ids=“1″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]Navyše, s každým zaregistrovaným kódom môžeš hlasovať za ďalšie značky, ktoré by mali päticu hlavných výhier doplniť. Päť výrobcov s najvyšším počtom hlasov od súťažiacich pridáme prvého augusta do ponuky hlavných výhier.

Táto rozšírená ponuka značiek zahŕňa 5005 Leather, Little People, Montoy, OZETA, Palove nože, Pískacie, RAK, Tikoki, Včelovina. Ak ti medzi nimi chýba nejaký obľúbenec, neboj sa ho kedykoľvek doplniť 😊 My ho veľmi radi oslovíme a v prípade jeho záujmu aj zaradíme do hlasovania.

Chutné výhry každý týždeň

Okrem hlavných cien hráš s každým zadaným kódom aj o týždenné výhry – kartóny Horaliek a unikátne ponožky s horalkovým dizajnom od slovenského výrobcu FunnySOX!

Jednoducho a stručne:

  • súťaž trvá od 1. júla do 31. augusta,
  • za každých 5 kódov môžeš získať hlavnú výhru – 100 € poukážky na nákup u lokálnych výrobcov podľa tvojho výberu,
  • základná ponuka 5 slovenských výrobcov sa v auguste rozšíri o ďalších 5 značiek, ktoré svojím hlasovaním vyberáš ty,
  • ak ti vo výbere slovenských značiek niekto chýba, môžeš ho tam kedykoľvek doplniť,
  • za každý zadaný kód hráš o týždenné výhry – kartóny Horaliek a unikátne horalkové ponožky.

Originálne slovenské výrobky si zaslúžia našu pozornosť, podporu a lásku. Vyjadri ju spoločne s nami vo veľkej letnej  súťaži.

Veľa šťastia!

Tvoje Horalky

 

Ďaľšie novinky